Tvorų statyba

Segmentinės tvoros

Segmentinės tvoros tai vienas optimaliausių pasirinkimų norint apsitverti Jūsų valdas. Ši tvora optimali tuo, kad atitinka kainos ir kokybės santykį, neprarandant tvoros apsauginės funkcijos bei estetiškumo.

Segmentinės tvoros statomos tam tikru eiliškumu, pirmiausiai išgręžiamos reikiamo gylio skylės į kurias yra statomi segmentams tvirtinti reikalingi stulpai. Stulpai yra įbetonuojami į išgręžtas duobes. Sustingus betonui, stulpams tapus stabiliems, prie jų yra sukami vielos segmentai, naudojant tvirtinimo detales. Tvirtinimo elementai yra universalūs, kadangi jų dėka galime reguliuoti tvoros sekcijas nejudinant atraminių stulpų. Šios tvoros bei jų elementai yra dažomi milteliniu būdu, todėl jos yra atsparios korozijai. Segmentų vielos storis gali būti 4mm arba 5mm. Lietuvoje plačiai paplitusios cinkuotos, žalios, rudos bei pilkos spalvos segmentinės tvoros.

Kiemo vartai ir varteliai

Kiemo vartai gali būti dvivėriai ir stumdomi. Vartai gaminami pagal individualų užsakymą, pasirenkant jų aukštį bei ilgį.

Dvivėrių vartų užpildas gali būti iš metalinių strypelių ar tvoros segmento. Prie dvivėrių vartų gali būti montuojama automatika. Visi vartai karštai cinkuoti arba karštai cinkuoti ir padengti poliesterine danga iš RAL spalvų paletės.

Stumdomi kiemo vartai gali būti atidaromi mechaniniu būdu (stumdomi rankomis) arba automatizuoti, pastatant automatikos sistemą. Šių vartų užpildas gali būti iš metalinių strypelių, horizontaliai ar vertikaliai išdėstytų lentų. Gembiniai vartai yra ilgaamžiai, jų mechanizmas puikiai veikia tiek žiemą tiek vasarą, todėl pasirinkdami šiuos vartus neturėsite rūpesčių.

Varteliai suvirinti iš profilinio plieno. Šių vartelių užpildas gali būti iš tvoros segmento, metalinių strypelių ir horizontaliai ar vertikaliai tvirtinamų medinių lentų. Varteliai yra iš kokybiškų medžiagų su reguliuojamais vyriais bei integruota rakinama spyna. Visi tvoros varteliai karštai cinkuoti arba karštai cinkuoti ir padengti poliesterine danga iš RAL spalvų paletės.