fbpx

Terasų įrengimas, rekonstrukcija, atnaujinimas

Viena iš mūsų pagrindinių veiklų yra profesionalus lauko terasų įrengimas ir senų terasų rekonstrukcija. Teikiame nemokamą konsultaciją terasos įrengimo klausimais, padedame išsirinkti kokybiškas terasines lentas, atliekame visas paslaugas nuo projektavimo iki galutinio terasos įrengimo, bei kitus gerbūvio darbus.

Atlikti nesudėtingos terasos įrengimo darbus įmanoma ir patiems, tačiau tam reikia turėti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, pakankamai įgūdžių, turėti nemažai skirtingų įrankių ir žinoma laiko. Patariame šiuos darbus palikti savo srities profesionalams. Mes įrengsime terasą brangindami Jūsų laiką, taupydami Jūsų pinigus, pasirūpinsime visais iškilusiais klausimais.

Terasinės lentos

Termomedienos terasinės lentos

Termomedienos terasinės lentos

Medžio kompozito terasinės lentos

Medžio kompozito terasinės lentos

Impregnuotos pušies terasinės lentos

Impregnuotos pušies terasinės lentos

Maumedžio terasinės lentos

Maumedžio terasinės lentos

Termiškai apdorotos terasinės lentos

Termo mediena – tai mediena apdorota karščiu ir dėl to tapusi daug atsparesnė drėgmei, puvimui, grybeliui, į ją neįsigeria drėgmė, o ir estetinis vaizdas tikrai geras. Nuo seno ugnimi apdorota mediena naudojama lauke, po atviru dangumi.

Medžio kompozito terasinės lentos

Medžio kompozitu vadinamas medžio, plastiko bei tam tikrų cheminių elementų gaminys, dar kartais vadinamas medžio-plastiko terasinėmis lentomis. Šios lentos pasižymi unikalia forma ir gražiu dizainu. Medžio kompozito lentos itin atsparios atmosferos poveikiui, todėl tinkamos ir terasoms be stogo, dažnai išlaiko savo spalvą bei formą bet kokiomis sąlygomis, žinoma jei tai kokybiškas produktas.

Impregnuotos pušies terasinės lentos

Pušis – vietinė mediena, tad tai vienas pigiausių variantų rinkoje, tačiau išlaiko patrauklų kainos ir kokybės santykį. Lentos yra impregnuojamos, sumontavus dažomos arba alyvuojamos, o tai itin padeda prailginti medienos naudojimo amžių. Terasinės lentos paprastai būna lygios arba rifliuotos, o dažant išgaunamas bet koks atspalvis, todėl lengva pritaikyti prie bet kokio eksterjero.

Maumedžio terasinės lentos

Sibiro maumedis yra naturaliai apdovanotas gamtos, sakingas ir kietas medis. Galima teigti tai optimalus variantas kainos ir kokybės atžvilgiu. Tad nė kiek nestebina tai, jog jau daugelį metų ši mediena plačiai naudojamas lauko statiniams. Šiandien maumedžio terasinės lentos yra vienos populiariausių Lietuvoje ir nesuklysime sakydami, jog bent puse jūsų kaimynų savo terasas yra iškloję būtent maumedžio lentomis.

Priežastys, kodėl klientai renkasi mus

Darbų kokybė

Didžiausią dėmesį skiriame darbų kokybei ir ilgaamžiškumui. Renkamės tik patikrintas medžiagas.

Profesionalumas

Statybos vadovas yra atestuotas statybos inžinierius. Meistrai turi ilgametę patirtį dirbant staliaus darbus.

Operatyvumas

Pirmai konsultacijai atvykstame per keletą dienų. Terasą vidutiniškai įrengiame per 1-2 savaites nuo darbų pradžios.

 

Keletas mūsų įrengtų terasų

Daugiau darbų pavyzdžių, galite pamatyti mūsų Facebook paskyroje!

 

 

GAUKITE INDIVIDUALIAI JUMS PASKAIČIUOTĄ TERASOS PASIŪLYMĄ PER 24 val.