fbpx

Stoginės

Terasa – tai komforto ir jaukumo pojūtis. Ji ne tik suteikia galimybę mėgautis šiluma gryname ore kartu su šeima ir draugais, bet ir padidina Jūsų būsto erdvę bei vertę.

Tačiau dėl dažnų oro permainų Lietuvoje, oras gali Jums sutrukdyti mėgautis Jūsų puikia poilsio erdve, todėl dažnu atveju reikalinga stoginė, apsauganti Jus nuo lietaus, tiesioginių saulės spindulių ar vėjo. Jums tereikia pasirinkti norimą konstrukciją, spalvą ir Jums tinkamiausią stogo dangą!

Kadangi pastebime tokią tendenciją, jog Lietuvoje gyvenantys žmonės vis labiau brangina savo brangų laiką ir nori, jog daiktai tarnautų Jiems, o ne Jie daiktams, siūlome ilgaamžes aliuminio profilių stogines, kurios nereikalauja papildomos priežiūros.

Kodėl verta rinktis stogines terasoms?

  • Aliuminio profilių konstrukcijos stoginė  yra ilgaamžė, stabilios konstrukcijos, tinkanti bet kokiam orui, nereikalaujanti jokios priežiūros, lengvai montuojama.
  • Galimybė pasirinkti pageidaujamą dydį, aukštį, plotį.
  • Stogo danga: saugaus grūdinto stiklo arba kanalinio polikarbonato.
  • Unikali sujungimo sistema.
  • Integruotas (nematomas) vandens latakas bei lietvamzdis.
  • Konstrukcijos – tik nerūdijančio plieno.
  • Konstrukcijos spalva – bet kuri RAL spalva. Galite rinktis įprastą (lygus paviršius) arba struktūrinį (nelygus, grublėtas) dažymo tipą.

 

Rėmo konstrukcija:

Galimybė pasirinkti dviejų tipų stogines: Standartinę bei sustiprintą.

Standartinės stoginės savybės:

Didžiausias leistinas stogo šlaito plotis – 6m.

Didžiausias leistinas atstumas tarp priekinių stoginės atramų ( kolonų) – 3m.

Sustiprintos stoginės savybės:

Didžiausias leistinas atstumas tarp priekinių stoginės atramų ( kolonų) – 3m.

Stogo gegnės ir priekinis profilis (vandens surinkimo latakas) – 3 kamerų

 

Stogo dangos:

Pagal Jūsų individualius poreikius galima rinktis kanalinio polikarbonato arba stiklo dangą.

8mm storio grūdinto stiklo lakštai, kurie gali būti: skaidrus, tonuotas, arba laminuotas (dūžio atveju subyra, viduje esanti plėvelė nelaimės atveju sulaiko stiklo vientisumą).

Renkantis stiklo dangą yra stoginės dydžio apribojimų dėl leistinos dižiausios konstrukcijos apkrovos.

16mm storio kanalinis polikarbonatas:

Tai tvirta, lengva, UV spindulių bei kitų klimato sąlygų poveikiams atspari stogo danga. Šis kanalinis polikarbonatas yra laidus šviesai, todėl terasoje visada bus šviesiau, nei naudojant kitas neskaidrias stogo dangas.

Polikarbonato tipai: skaidrus, opalinis, bei bronza.

Polikarbonato danga kruopščiai užsandarinama specialia technologija, todėl polikarbonato kanalai laikui bėgant neužsiteršia, nepraranda estetinių savybių bei skaidrumo.

Kanaliniai polikarbonato dangai pritvirtinti rėme, naudojamos specialios tarpinės, taip stogo danga nepažeidžiama, dėl ko jos viduje nesikaupia drėgmė ar nešvarumai. Naudojant šį tvirtinimo metodą reikalui esant nesudėtinga ją pakeisti nauja stogo danga.

Šonų uždarymas

Norintiems turėti mažiau vėjuotą terasos erdvę ar daugiau privatumo, siūlome uždaryti terasos stoginės vieną, du arba visus šonus. Šonų uždarymui naudojami aliuminio profilių konstrukcija ir kanalinio polikarbonato ar grūdinto stiklo 4 – 5 mm danga. Galimybė pasirinkti slankiojamus arba  stacionarius segmentus.

 

GAUKITE INDIVIDUALIAI JUMS PASKAIČIUOTĄ STOGINĖS PASIŪLYMĄ PER 24 val.