fbpx

Segmentinės, tinklinės tvoros

Segmentinės tvoros

Segmentinė tvora – vienas pigiausių ir paprasčiausių būdų aptverti bet kokio sklypo ribas, neprarandant estetiškumo, kokybės bei tvoros apsauginės funkcijos. Segmentinė tvora taip pat puikiai tinka atskirti ribas tarp kaimynų bei aptverti mažesnias teritorijas, taip išlaikant didesnės erdvės įspūdį. Prie segmentinės tvoros puikiai dera siauri pamatėliai tvirtinami prie stulpų.

Segmentinės tvoros yra ilgaamžės ir nesudėtingai montuojamos. Segmentai gali būti pagaminti iš 4mm storio vielos arba iš 5mm storio vielos strypų. Populiariausias segmentų ilgis yra 2500mm, populiariausi aukščiai 1200mm, 1500mm ir 1700mm.

Segmentai dažniausiai montuojami ant stulpų, kurių išmatavimai yra 60X40mm, arba 60X60mm. Vielos segmentai gali būti montuojami ir tarp mūrinių kolonų panaudojant tam skirtas tvirtinimo detales. Vielos segmentai gali būti panaudoti ir kaip vartų bei vartelių užpildai,

Segmentai būna nudažyti standartinėmis ruda, pilka, žalia spalvomis arba gali būti tik cinkuoti. Segmentai už papildomą kaina gali būti dažomi ir kitomis spalvomis.

Tvorų kainos yra individualios, priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl negalime pateikti fiksuotos kainos.

Dėl visų klausimų susijusių su šiomis ar kitomis tvoros rūšimis bei kainomis atsakysime telefonu arba į Jūsų pateiktą užklausą elektroniniu paštu ar facebook paskyroje.

 

Tinklinės tvoros

Tinklinės tvoros dažniausiai naudojamos tverti dideles teritorijas: sodybas, miško teritorijas, daržus, prūdus ir panašias teritorijas.

Tinklinės tvoros dažniausiai komplektuojamos rulonuose po 25 metrus. Tvoros stulpus pageidaujama statyti kas 2,5 m. Galima rinktis skirtingą tvoros aukštį, tinklo akių dydį bei vielos storį. Tinklo viela yra cinkuota, dengta plastiko sluoksniu. Taip užtikrinama tvoros kokybė ir ilgaamžiškumas.

Dėl visų klausimų susijusių su šiomis ar kitomis tvoros rūšimis bei kainomis atsakysime telefonu arba į Jūsų pateiktą užklausą elektroniniu paštu ar  facebook paskyroje.