Medinės tvoros

Medinės tvoros – nuo senesnių laikų labiausiai paplitusi tvorų rūšis. Šių dienų eksterjere medinės tvoros gan plačiai naudojamos, dažniausiai jomis tveriama individualių namų ir sodybų teritorija. Medinė tvora puikiai įsilieja į naturalią kiemo aplinką, suteikia jaukumo, yra ekologiška.

Šiomis dienomis medinės tvoros įgauna vis daugiau modernumo. Mediena gali būti kartu derinama ir su kitomis medžiagomis – metalu ar mūru. Tvoroms naudojama mediena, ne tik nuo seno priimta pušis ar eglė, tačiau ir vis plačiau šiuolaikinėje statyboje naudojama termiškai apdorota mediena, kuri yra ypač atspari Lietuvos klimatinėm salygom.

Medines tvoras gaminame iš kokybiškos džiovintos ir obliuotos medienos. Medines lenteles impregnuojame, gruntuojame ir dažome dažykloje pramoniniu būdu. Toks dažymo būdas suteikia medžiui ilgalaikę apsaugą, lentos atrodo gražiai ir lentų nereikia perdažinėti daug metų. Lentelės gali būti lygiais arba užapvalintais kraštais, taip pat gali būti rombo formos.

Medinių tvorų pagrindiniai privalumai:

  • Natūralumas;
  • Ekologija;
  • Gera tvoros išvaizda;
  • Galimybė nudažyti norima spalva;
  • Įvairus norimų formų bei pločių pasirinkimas.

Tvorų kainos yra individualios, priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl negalime pateikti fiksuotos kainos.

Dėl visų klausimų susijusių su šiomis ar kitomis tvoros rūšimis bei kainomis atsakysime telefonu arba į Jūsų pateiktą užklausą elektroniniu paštu ar facebook paskyroje.